Close

Nagroda za przejście przez bramę 12 etapu =

0 0 0 1 0 2 , 7 6

Forum - otwarty wątek

Temat dyskusji: Pytania i odpowiedzi w sprawie Turnieju szachowego o 10 000 zł

poniedziałek, 12 marca 2018 20:21:47

ADMIN

Proszę zadawać pytania , postaram się na wszystkie udzielić odpowiedzi.
wtorek, 13 marca 2018 23:14:49

buszmen

kiedy turniej szachowy
czwartek, 15 marca 2018 00:31:30

WoRGplayer

1. Jaka byłaby kontrola czasu oraz jaki byłby format turnieju (kojarzenie systemem szwajcarskim, kołówka itd.)?

2. Czy ten turniej zacząłby się w konkretny dzień, czy można się umawiać się z przeciwnikiem na dowolny dzień?

3. Jakie byłyby nagrody za poszczególne miejsca i jak byłby system klasyfikacji?

Na razie tyle pytań, jak coś mi się przypomni, to potem dopiszę :)
czwartek, 15 marca 2018 22:59:57

ADMIN

Turniej zaczynamy jak na liście będzie 100 osób na razie jest 7 osób i dziś kilka zgłoszeń które będą opublikowane jutro.
Czyli jak będą wszyscy zainteresowani tym turniejem przekazywać swoim znajomym że taki turniej jest organizowany to będzie bardzo szybko mam nadzieje że lista zamknie się nie długo i zaczniemy zabawę .
czwartek, 15 marca 2018 23:40:34

ADMIN

Ten Turniej niema nic wspólnego z turniejami o których piszesz , oczywiście po za tym że w tej zabawie gramy również w szachy .
Co do czasu gry jeżeli chodzi ci o czas na partie to są trzy do wyboru 3 min ;7 minut i 15 minut ten co pierwszy wejdzie na pole walki ten ustala czas gry gracz który atakuje gracza który jest na polu walki wie jaką grę wybrał przeciwnik.
Jeżeli chodzi o czas całej zabawy niema czasu końcowego tej zabawy ta gra toczy się non-stop
Zawsze na liczniku jest suma do wygrania większa lub mniejsza w zależności od częstotliwości wygranych nagród i przegranych partii .
Nagroda jest tylko dla gracza który przejdzie przez bramę w 12 etapie gry , zgarnia on wtedy to co pokazuje licznik główny .Następna wygrana to 50 % sumy która była wygrana czyli zabawa toczy się dalej .Oczywiście każdy z graczy musi się umówić na grę albo będzie oczekiwał w karczmie , może włączyć powiadomienie dźwiękowe jak gracz wejdzie do gry dostanie sygnał dźwiękowy.
Co do klasyfikacji to gracze mają trzy szanse czyli jeżeli gracz jest w 5 etapie gry i przegra trzy razy to spada o etap niżej jak wygra zdobywa miecz po zdobyciu odpowiedniej ilości mieczy może wykonać zadanie i otrzyma klucz do bramy do następnego etapu .
Czyli kto dobrze gra ten będzie spychał na niższy poziom słabszych graczy chyba że będą unikać z nim walki .Ale to już taktyka którą w tej zabawie poza umiejętnością gry w szachy trzeba się wykazać by zdobyć nagrodę.
Gracze mogą korzystać z mini gier żeby zdobyć miecze potrzebne do przejścia na wyższy poziom , wszystko co nie jest zabronione w regulaminie gry 12 mieczy jest dozwolone w turnieju szachowym
o 10 000 zł
Prawo gry w grę 12 mieczy mają również gracze z poza listy , tylko punkty życia muszą kupić sami , Gracze którzy są na liście otrzymają po 100 punktów życia od Portal-Net za darmo w tej grze czym jest więcej graczy tym suma nagrody jest wyższa tak że zachęcam do rozpowszechniania serwisu 12 mieczy .pl w jak najszerszym gronie znajomych i przyjaciół .
piątek, 16 marca 2018 16:34:49

WoRGplayer

Tak btw: czy lista zgłoszeniowa jest gdzieś ogólnodostępna? Jeśli tak, to to gdzie? I fajnie by było, gdyby liczba osób zapisanych do turnieju była ciągle aktualizowana :)
sobota, 17 marca 2018 22:46:49

ADMIN

Lista jest publikowana na FB link : https://www.facebook.com/12mieczy/
Co kilka dni jest aktualizowana zachęcam do udostępniania postu innym znajomym i w swoich grupach oraz na innych serwisach społecznościowych chętnie skorzystam z podpowiedzi gdzie waszym zdaniem taki post powinien się znaleźć, by w jak najkrótszym czasie skompletować listę graczy, i rozpocząć turniej szachowy o 10 000 zł w serwisie 12mieczy.pl